Продам соснові-кругляки лісоматеріали на електронному аукціоні Prozorro


З 01.02.2020. В Україні стала діяти Постанова № 1178, згідно з якою тепер дозволено купувати круглий лісоматеріал великими партіями (від 150 куб. метрів) абсолютно добросовісно і прозоро. Нові можливості є доступними завдяки співпраці Міненергетики, Держагентства лісових ресурсів. На сайті «Української енергетичної біржі» https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/prodam-lis-kruglyak-sosni-na-elektronnomu-auktsioni-prozorroprod/ ви знайдете корисну інфу щодо торгів на цін на ресурси.

Ціна круглого сосни на аукціоні Prozorro

Деревина поділяється на листяну і хвойну, обидві вони широко використовуються в промисловості, при ремонті та у сільському господарстві. Загалом ліси займають близько 16% території нашої держави — за цим показником ми є на 9 місці серед європейських держав. Лише у 2019 році прибутковість, отримана від підприємств, які купують круглий ліс із сосни, та інших хвойних дерев перевищив 15 млрд. грн. З яких 3 млрд. грн. — податки та збори, які щорічно поповнюють державний бюджет.

Сосна є одним із найпоширеніших порід деревини, яка активно використовується для виробництва круглих лісоматеріалів, і продається в системі Prozorro.Sale. Стовбур такого дерева ідеальний, а висота старих дерев досягає 30-40 метрів. Дерево дуже легко пиляти, різати, клеїти, фарбувати і лакувати. Воно ідеально підходить для ремонту у житлі та меблів.

Поки що на сайті «Українська енергетична біржа» представлений переважно сосновий круглий ліс із вартістю за лот від 200 000 грн. За останні вісім місяців у системі Prozorro.Sale відбулося більше ніж 1200 електронних аукціонів, де реалізовувались різні види деревини. Отримана виручка приблизно досягла рівня 300 млн. грн. З цієї суми понад 13 млн. грн. клієнти нашого сайту заплатили до державного бюджету.

Враховуючи тріумф цього проекту, влада стала більш тісно працювати над оновленням існуючих механізмів продажу необробленої деревини, зокрема соснової круглої деревини. Пізніше планується реалізовувати абсолютно весь заготовлений ліс лише на електронному аукціоні Prozorro.Sales, що дозволить учасникам сумлінно боротися за партії та купувати вибрані товари за цінами ринковими. Зараз на сайті sale.ueex.com.ua ціна за куб соснової круглої деревини коливається в межах 1000-1400 грн.

Вигідно продам сосновий круглий ліс на сайті ТБ УЕБ

За чотири роки в результаті прозорих і чесних онлайн-аукціонів держава отримала що найменш мільярд гривень доходу. Корупціонерам стає все важче використовувати нелегальні схеми; СистемаProzorro.Sale допомагає легко їх простежити.

Ви хочете купувати сосновий круглий ліс прозоро, без шахрайства та хабарів? Зареєструйтесь на сайті sale.ueex.com.ua швидко і просто, знайдіть виграшні лоти та робіть ставки.

Похожие записи

Свет как элемент дизайнаСвет как элемент дизайна

Светодиодное освещение в последнее время выступает полноправной альтернативой стандартному варианту — лампам накаливания и люминесцентным лампам — и стремительно набирает популярность. Речь пойдет о светодиодной ленте. Широкое ее использование обусловлено

Повністю прозорий продаж землі сільськогосподарського призначенняПовністю прозорий продаж землі сільськогосподарського призначення

Завдяки Прозорро вдається викорінити корупцію у сфері державних продажів. Система відрізняється дворівневою моделлю, де держава взяла під контроль базу даних с аукціонами, а у приватних майданчиків, підключених до системи є

Запчасти для сельхозтехникиЗапчасти для сельхозтехники

Покупка запчастей для сельхозтехники часто бывает не таким уж и сложным процессом: вам просто необходимо уделить моменту больше внимания и постараться при этом сделать все от вызывающее, чтобы вы могли