Що таке «Прозорро.Продажі» і як система працює?


«Прозорро.Продажі» — унікальний і сучасний проект, який був створений для того, щоб вигідно проводити реалізацію державного майна. В основі діяльності закладені принципи здорової конкуренції на відкритому початку, публічності, доступності для кожного, і ефективності з проведення кожного аукціонів.

Завдяки унікальному проекту користувачі змогли брати участь в торгах, і немає більше необхідності шукати посередника, і витрачати не тільки свого часу, але і витрачати зайві кошти. Майданчик не встановлює обмеження до учасників платформи, тобто реалізовувати або купувати виставляються лоти можуть і державні і приватні підприємства. Крім того, торги проходять під наглядом і контролем встановлених органів, або просто бажаючих. Спостерігати за ходом аукціонів можна навіть без проходження реєстрації.

«Українська універсальна біржа» почала працювати в 1997 року, і змогла напрацювати багаторічний опти роботи, що дозволяє регулярно надавати великий пакет послуг з питань купівлі-продажу майна, незважаючи на власника., Якими можуть бути і державні організація, і приватними ліца.УУБ пройшла акредитацію в рамках системи «Прозорро.Продажі» по всім областям роботи проекту, в тому числі:

  1. Реалізація вкладів фізичних осіб активів банків, які знаходяться на фазі банкрутства;
  2. Продажу майна різних організацій, які перебувають у державній та комунальній власності;
  3. Проведення малої приватизації.

Дізнатися всі подробиці роботи системи проведення публічних торгів можна на сайті uub.in.ua.

Як організовуються онлайн аукціони з продажу дров на майданчику «УУБ»?

Весь цей процес можна розділити на кілька основних етапів.

Етап 1. Створюється оголошення аукціону, де вказується вся необхідна інформація про лот. Перед публікацією нового оголошення, вся інформація перевіряється працівниками біржі на справжність, звіряючись з різними офіційними Інтернет джерелами.

Етап 2. Потім, оголошення з’являється на сайті та інших біржах-партнерах «Прозорро». Майбутні конкурсанти тепер мають можливість протягом декількох днів подати заявки на участь у цьому аукціоні. Далі відбувається сам аукціон, на якому конкуренти змагаються за право володіння лотом.

Етап 3. Після завершення відведеного часу, автоматична система проводить підсумки торгів і визначає переможця. З огляду на, що цей процес повністю автоматизований, вплинути на результат і переможця неможливо. Вона повідомляє цю інформацію кожному учаснику аукціону і публікує це на офіційному сайті біржі. Особа, яка здобула перемогу в аукціоні, тепер може укладати договір з організатором торгів, або постачальником.

Похожие записи

Украинская универсальная товарная биржа: плюсы и новые возможностиУкраинская универсальная товарная биржа: плюсы и новые возможности

В настоящее время никто не сможет поспорить с тем, как важно и нужно оперативно заключить любую выгодную для себя сделку по продаже и купли недвижимости, транспортных средств и земельных участков

Корпусная мебель – где приобрести?Корпусная мебель – где приобрести?

Если хотите приобрести качественную корпусную мебель, тогда вам следует обратить внимание на продукцию, которую предлагает специализированный интернет-магазин MebShop. На сайте онлайн-магазина можно найти мебель любого вида и назначения.

Свет как элемент дизайнаСвет как элемент дизайна

Светодиодное освещение в последнее время выступает полноправной альтернативой стандартному варианту — лампам накаливания и люминесцентным лампам — и стремительно набирает популярность. Речь пойдет о светодиодной ленте. Широкое ее использование обусловлено